11 Ekim 2014 Cumartesi

Hediyelerim#2: (Selami Çapın)

Merhaba...

1 hafta önce elime ulaşan, güzel bir hediyeden söz etmek istiyorum sizlere. Facebook üzerinden benimle iletişime geçip, Ya Ölünce Bitmiyorsa kitabını gönderen Selami Çapın'a, öncelikle çok teşekkür ediyorum.


Beni en çok mutlu eden yanıysa, Selami Çapın'ın bu kitabı göndermekle kalmayıp bir de adıma imzalaması oldu. :) Çok sevindirdi beni.


Kitabı şöyle bir inceledim ve merak ettim açıkcası. Akıcı ve güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum. Bakalım nasıl bir izlenim bırakacak bende. :)
Arka Kapak yazısını paylaşacağım sizlerle...

'' Tiz bir ses çıkıyordu Şerif'ten. Birkaç yüz metre derinliğindeki bir kuyuda sızlayan bir insanın belli belirsiz çığlıkları gibi... Ağzından ve burnundan akan sıvılar üzerine dökülürken sonuna kadar gerdiği dudakları, ağlayan bir çocuğunki gibi bükük ve titrekti. Babası, annesi ve Şaban kafesin köşesine yan yana uzatılmıtı; Nilay'sa kafesin tam ortasında dizlerini kendine çekerek yan dönmüş bir şekilde yatıyordu. Abla Nilay'ın gözleri açık ve kan çanağı gibiydi. Neredeyse tüm vücudu yanıklar, çukurlar, üzerine damlatılıp da kuruyan plastiklerle doluydu. Sürekli birilerinin saçından sürüklemesi sonucunda sadece alnına yakın bölümde bir tutam kadar kumral saçlarından kalmıştı. Arkası ölmüş aile bireylerine dönük, çaresizliği ve üzüntüsü yüzüne bakıldığında tanımayan birine bile ağlatacak derecede belirgindi. Neden onu da öldürmemişlerdi? ''


Umarım kısa sürede sizi de neşelendirecek, sevindirecek içi dolu dolu kargolar gelir kapınıza :) 
Sevgiler!